منوی دسته بندی

عضویت طلایی

هر هفته ۱۰ شاه کلید طلایی را به صورت متنی و صوتی دانلود کنید!

این عضویت برای کسانی است که می خواهند در تمام جنبه های زندگی موفق باشند طراحی شده است. شما با عضویت یک ساله، هر هفته به مهمترین نکات و باورهای مثبت یکی از جنبه های زندگی دسترسی دارید و می توانید آن را به صورت فایل pdf دانلود کنید. همچنین فایل صوتی ۱۰ شاه کلید طلایی به صورت MP3 در اختیار شما قرار می گیرد. در واقع با خرید این اشتراک می توانید، در مدت یکسال علاوه بر دسترسی به تمامی شاه کلید هایی که در این بخش قرار داده شده به مقالات و آموزش هایی که ویژه اعضای طلایی سایت می باشد دسترسی داشته باشید. 

شاه کلید ها در چه زمینه هایی هستند؟

در زمینه های ثروت، روابط، سلامتی و معنویت هستند.

آیا فایل ها را می توانم در موبایل یا اتومبیل خود استفاده کنم ؟

بله. فایل های کتاب الکترونیکی با فرمت PDF و فایل های صوتی با فرمت MP3 هستند. این فایل ها قابل استفاده در تلفن همراه و همچنین سیستم های صوتی اتومبیل هستند.

آیا با خرید عضویت طلایی برایم چیزی ارسال خواهد شد؟

خیر. عضویت طلایی سرویسی کاملا آنلاین است و پس از عضویت خودتان می توانید فایل های مورد نظر را دانلود کنید.

 

هر هفته دقیقا چه چیزی دریافت می‌کنم؟

خلاصه کتاب به‌صورت کتاب الکترونیکی

شاه کلید ها به صورت فایل pdf در ابعاد A4 تهیه شده تا در صورت تمایل آن را چاپ کنید و با دقت بیشتری مطالعه کنید. حجم فایل هر کتاب حدود ۱ مگابایت است و با بالاترین کیفیت ممکن تولید شده است.

خلاصه صوتی کتاب

هر کدام از شاه کلید های طلایی به صورت فایل MP3 با بهترین کیفیت ضبط شده است. حجم فایل هر صوتی حدود ۱۰ تا ۱۵ مگابایت است و قابلیت پخش در تمام دستگاه‌ها مثل موبایل، کامپیوتر و تلویزیون را دارد.

ضمانت به‌روز رسانی هفتگی

ما ضمانت می‌کنیم که هر هفته (معمولا چهارشبه ها) ۱۰ شاه کلید طلایی به‌صورت صوتی و متنی به بخش اعضای طلایی اضافه می‌شود. اگر یک هفته مطلب جدید اضافه نشد، مبلغ عضویت شما را به‌صورت کامل برمی‌گردانیم.

پس بدون هیچ نگرانی، همین الان عضو طلایی شوید!

 

 

اگر اکنون در بخش اعضای طلایی ثبت‌نام کنید، علاوه بر ۵۲ فایلی که در طی یک‌سال آینده و هر هفته دریافت خواهید کرد، همین الان می‌توانید به ۸۸ فایلی که تا به الان قرارداده شده است هم دسترسی داشته باشید.